Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
KARİYER HABER adına;

Cüneyt Özbilen
info@kariyerhaber.net

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Cüneyt Özbilen

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Derin Özcan

Sude Yaman

Adnan Özkan

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@kariyerhaber.net

ADRES/ Address
İstanbul / Levent
E-Mail : 
info@kariyerhaber.net

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI  www.kariyerhaber.net‘de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. kariyerhaber.net’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, kariyerhaber.net sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2017-2021 kariyerhaber.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kariyerhaber.net’e aittir. kariyerhaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kariyerhaber.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

kariyerhaber.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kariyerhaber.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Başa dön tuşu