Sağlık

Yüz Cilt Temizleyici Bakım Ürünleri

Cilt Bakımı Ürünlerine Kısa Bir Bakış

Vücudun her yerinde cilt bakımı düşünülmesine rağmen genellikle en çok dikkat çeken yüzdür. Muhtemelen en çok maruz kalan, bu nedenle en çok etkilenen ve en çok fark edilen olmasından dolayı. Bu nedenle, cildin tüm bölgelerine özel özen gösterilmesi önemlidir ve pek çok ürün ve tedavi mevcuttur.

Yüz Cilt Temizleyici Bakım Ürünleri seçerken, öncelikle cilt tipinizin ne olduğunu, normal, yağlı, kuru, kuru ve yağlı kombinasyonu veya hassas olması gerekir. Normal, sağlıklı ve iyi dengelidir, yağlı, yağ bezlerinin aşırı salgılarına sahiptir, yağ bezleri yetersiz üretildiğinde kuru cilt oluşur, yağlı cilt, yağ bezlerinin aşırı üretildiği zamandır, karma cilt, yukarıdakilerin tümünü yüzün belirli bölümlerine dahil eden en yaygın olanıdır. hassas ciltler yağlı veya kuru olabilir ve tahriş edicilere daha yatkındır. İkinci olarak, yüzün on dört bölgeye ayrıldığının farkında olmalıyız; her bölge, vücut sisteminin farklı yönlerinden etkilenir. Bu arada akne tedavisi ile ilgili problemleriniz varsa bağlantıya tıklayarak ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Birinci ve üçüncü bölgeler alına odaklanır, bu bölge sindirim ve mesane sisteminden etkilenir. Kişinin daha çok su içmesi ve daha çok bütün yiyecekleri yemesi tavsiye edilir; Bölge iki, karaciğerden etkilenen kaşların arasında bulunur (çok fazla alkol, zengin besinler, hatta alerji); Altıncı ve sekizinci bölgeler, genellikle dehidratasyonla bağlantılı olarak böbreklerden etkilenen gözlerin etrafındadır; Beşinci ve dokuzuncu bölgeler, örneğin sigara içme ve alerji gibi repertuar sistemden etkilenen yanaklara odaklanır; ve on ikinci bölge, genellikle hormon dengesizliğine bağlı olarak çeneyi etkilerken, on dört boyun ile ilgilidir.

Yüz Cilt Temizleyici Bakım Ürünlerini seçerken yukarıda belirtilen faktörleri göz önünde bulundurmalıyız. Cilt tipimize uygun Yüz Cilt Temizleyici Bakım Ürünlerini tercih ettiğimizde hayalini kurduğumuz sağlıklı, ışıltılı görünen cilde kavuşabiliriz.

Yine de yediğimiz yemeğin, içtiğimiz su miktarının, aldığımız egzersiz ve dinlenme miktarının ve yaşadığımız yaşam tarzının cildi etkilediğini unutmamalıyız. Aldığımız besinler vücudumuzun içinde çalışırken, Yüz Cilt Temizleyici Bakım Ürünleri de işi dışarıdan yapacaktır.

Cilt bakımı tedavisi için mevcut olan bu Yüz Cilt Temizleyici Bakım Ürünleri arasında belirli alanlar için özel kremler, ölü cilt hücrelerini temizlemek için yüz ovma, yaşlanma önleyici kremler, güneş kremleri, dudak balsamları ve makyaj temizleyici bulunur.

DOĞAL YÜZ TEMİZLEYİCİ CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Kremsi, sabun bazlı formül tüm cilt tipleri için yeterince hafiftir ve günlük cilt bakımı rejiminize başlamanın harika bir yoludur. Doğal Yüz Temizleyici Cilt Bakım Ürünleri, cildinizi yumuşak ve canlı bırakmak için zeytinyağlı kastil sabunu ve cildi tazeleyici okaliptüs, mentol ve kafur yağları ile formüle edilmiştir. Bu, taze ve berrak bir ten rengini koruyarak, çalışkan doğal bitki bileşeniyle yüzünüze bir destek verir. Cildi kurutmadan makyaj kalıntılarını, fazla yağı ve kalıntıları giderir. Okaliptüs, kafur ve mentol yağı soğutarak cildi tazeler ve dengeler.

Doğal yüz temizleyici, yüz kreminden daha belirgin bir bitkisel kokusu ile oldukça lükstür. Böylece kir ve yağ birikintilerinin çözülmesine ve gözeneklerin temiz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Nazikçe temizleyin, fazla yağı dağıtın, ölü deri hücrelerini temizleyin ve dolaşımı iyileştirin. Normalleşmesine yardımcı olur ve berrak ve sağlıklı bırakır. Natural Facial Cleanser Cilt Bakım Ürünleri otlar, yulaf, yulaf ezmesi, beyaz kozmetik kil, mısır unu ve topika içerir. Bu kremsi makyajı ve kiri nazikçe temizler ve gözenekleri tıkayabilen yağ birikintilerinin çözülmesine yardımcı olur.

Doğal yüz temizleyici, yağlı tenli gençler ve yetişkinler için ideal olan hafif bir nemlendirici ve cilt normalleştiricidir. Cildin temiz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için tazeleyici toner bezleri ile fazla yağı ve ölü cilt hücrelerini uzak tutar. Aktif enzimli gözenek temizleme maskesine sahiptir, yağlı cildi derinlemesine temizlemek ve dengelemek için kirleri dışarı atmaya yardımcı olur. Basit ama sofistike ev yapımı yüz temizleyicileri kolay, ucuz ve etkilidir.

YÜZ TEMİZLEYİCİ  CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ ÖZELLİKLERİ

Yüz Temizleyici  cilt bakım  ürünleri, dünya çapında profesyonel cilt bakım salonları, kaplıcalar ve tıp merkezleri tarafından kullanılmaktadır ve tavsiye edilmektedir. Yağlı, sıkışık ciltlere derinlemesine temizlik sağlayan mükemmel bir formüle edilmiştir. Ferahlatıcı mentol ile en yorgun cildi bile canlandırır. Bir çok ürünün ,çeriğinde yer alan maddeler ,gelecekteki iltihaplanmaya karşı korunmaya yardımcı olan özel bir anti-ozonat kompleksine sahiptir. Bu ürün, minimum sürede etkili sonuçlar veren basit, ciddi ve benzersiz bir cilt bakım sistemidir. Bunların tümü komedojenik değildir ve tıkayıcı mineral yağ veya lanolin içermez, tahriş edici yapay renkler veya koku içermez ve kurutucu SD alkol içermez.

Yüz Temizleyici  Cilt Bakım Ürünleri, iltihaplanmayı azaltmaya, fazla yüz yağını düzenlemeye ve her uygulamada gelecekteki çatlamaları önlemeye yardımcı olan benzersiz bir salisilik asit, iyileştirici vitaminler, antioksidan botanikler ve aljinat çinko tripleks karışımına sahiptir. Hücresel düzeyde erken yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olmak için topikal olarak uygulanan konsantre bir dozda saf vitamin içerir. Facial Cleanser  Cilt Bakım Ürünleri, çevresel olarak ağırlaşmış tüm cilt koşulları için idealdir. Kirlilik, sert iklim, stres, hormonal değişiklikler veya kozmetik alerjiler gibi çevresel etkiler tarafından ağırlaştırılmış ciltler için ekstra nazik temizlik, iyileştirme ve koruma sağlar.

Bu, karmaşık, modası geçmiş ritüeller olmaksızın profesyonelce tavsiye edilen salon bakımları ve bakım ürünleri programı olarak tasarlanmıştır. Sıkılaştırıcı sambucus, sarmaşık ve limon özleri içerir, fazla yağları giderir ve cildin dokusunu güzelleştirir. Yüz Temizleyici Dermalogica Cilt Bakım Ürünleri doğal olarak emicidir, bentonit ve kaolin killeri fazla yağı emer. Bu formüller, uçucu yağlar ve bitki özleri gibi mevcut en iyi bileşenleri kullanarak ürün performansı için yüksek standartlara sahiptir. Mentol, adaçayı, salatalık ve süt proteinleri ile cildin sakinleşmesine yardımcı olur.

YÜZ CİLT BAKIMI YÜZ TEMİZLEYİCİ ÜRÜNLERİ

Cildinizi Alfa Hidroksil Asitlerin (AHA’lar), retinollerin ve tropikal C vitamininin ötesine taşıyan ve güneşten zarar görmüşlerin sağlığını ve görünümünü iyileştiren mevcut en gelişmiş formülasyon olan cilt bakım ürünleri  ile 3-6 ay içinde genç bir cilde kavuşun. ve yanma, soyulma veya tahriş olmaksızın yaşlanan cilt. Birçok kullanıcı tarafından onaylanmış yüz temizleme ürünleri , temiz ve pürüzsüz bir cilt için uçucu yağlarla zenginleştirilmiş doğal bitkisel yağ bazlı temizleyiciye sahiptir. Bu, makyaj kalıntılarını ve diğer kirleri hızla gidererek cildi temizlenmiş ve zenginleştirilmiş halde bırakır.

Cildi sonraki ürünler için hazırlarken cilt bakım rejiminin ilk adımı olarak nazik bir Temizleyici yüz önerilir. İyileştirici ürünler denenmiş, test edilmiş ve hazırlık ve iyileşme sırasında kozmetik cerrahi hastalarına faydalı olduğu gösterilmiştir. Kırışıklıklar, ince çizgiler ve düzensiz doku gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur ve  temiz bir his isteyen ancak sabun kullanmayı tercih etmeyenler için ideal bir alternatiftir.

Kirlilik, toprak ve makyaj parçacıklarını çevrelemek için tasarlanmış nazik temizleme sütü içeren temizleyici yüz. Cildinizde bulunan doğal yağları soymadan, nazikçe köpüren sabun tipi bir temizleyicinin derinlemesine temizleme etkisi sağlar. Arındırıcı temizleyici, fazla yağı ve gözenekleri tıkayan kalıntıları uzaklaştırarak cildi tertemiz bir şekilde temizler ve ışıltılı bir şekilde tazelenir. Temizleyici yüz çubuğu, denge ve daha sağlıklı bir cilt için hassas pH seviyelerini geri kazandırır. Sıvı formu, özellikle hassas ciltlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Daha pürüzsüz, daha taze bir cilt ortaya çıkarmak için cildin normal dökülme hareketini uyaran kombine botanik özlere sahiptir. Normal veya problemli yağlı ciltler için mükemmel, tahriş etmeyen, ultra zengin bir formülasyon kullanın. Yüz Cilt Bakımı Yüz Temizleyici Ürünlerinin günlük kullanımı, daha sağlıklı görünen ve ışıldayan bir cildi teşvik etmeye yardımcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu